Sık Sorulan Sorular

Cym Plus Nedir ?

Cym plus, tamamen, amino asitlerle, doğal ve bitkisel içeriklerle hazırlanmış olan sperm sayısını ve kalitesini artırmaya yardımcı olan bir üründür. GMP belgesine sahip tesis de üretilmektedir...

Cym Plus'ın herhangi bir yan etkisi var mıdır ?

Cym Plus ürününün bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Eğer potansiyel sağlık risklerinden korunmak istiyorsanız veya kullandığınız başka ürünlerle veya ilaçlarla çakışan veya birleşen etkileri olmasından endişe ediyorsanız, doktorunuzla görüşün.

Yoksa ürünümüzün %100 bitkisel, en iyi kalitede içerikle, sağlıklı, modern koşullarda ve yüksek standartlarla üretilmekte olduğunu size gururla söylemek isteriz.

CYM PLUS sadece kısırlık sorunu olan erkek kısırlığı için mi üretilmektedir ?

Cym Plus spermi zayıf olan veya sperm sayısı düşük olan erkeklere doğal çözüm olmaya yardımcı olduğu gibi, bununla birlikte sperm arttırmaya yardımcı formül CYM PLUS, ilişki sonunda gelen meninin hacim ve miktarını arttırmaya, daha güçlü ve heyecanlı ilişkiler yaşamak isteyen erkeklerin performans attırmakta yardımcı olmaya kullandıkları, kısırlığa bitkisel çözüm olmasına yardımcı olan bitkisel gıda takviyesidir.

CYM PLUS Ürünün daha başka ne gibi yararları vardır ?

Meninin ve spermin hacim ve miktarını ve döllenme kapasitesini arttırmada ve daha güçlü ve uzun ilişkiler yaşatmaya yardımcı olabilmesinin yanında, CYM PLUS kendinizi cinsel anlamda daha iyi hissetmenizi ve arzularınızın ve kendinize beslediğiniz güvenin artmasına yardımcı olur.

Bir çok erkek CYM PLUS'ı kullanmaya başladıktan sonra, daha sert ereksiyonlar yaşadıklarını ifade etmektedirler.

Daha hacimli gelen spermle daha iyi ilişkilerın arasında nasıl bir ilişki vardır ?

CYM PLUS ile bedeninizin üretmiş olduğu meni miktarını arttırmakda yardımcı olup, üreme sisteminizdeki organların daha sık ve uzun süren bir şekilde kasılmalarını yardımcı olursunuz. Bu da eskiden cinsel ilişkide yaşamış olduğunuz ilişkilerın 4-5 katı uzunluğunda ilişkiler yaşamanıza yardımcı olabileceği anlamına gelir!

Bitkisel olmayan reçete ile satılan ilaçlar ile CYM PLUS arasında ne gibi fark vardır ?

CYM PLUS'ın dışındaki bitkisel olmayan ve reçete ile satılan ilaçlar beraberinde getirdiği yan etkiler ve dolayısıyla riskler olabilir. Hâlbuki CYM PLUS %100 doğal, yan etkileri olmayan bir üründür ve reçeteyle satılan bir ilaç değildir.

Bunun yanı sıra, sperm arttırıcı olduğu iddia edilip reçeteyle satılan ilaçlar pahalıdır. CYM PLUS ise sizi malî anlamda zorlamayan, makul fiyatlarla satın alabileceğiniz sperm yokluğunu, sperm sayısında azalma ve sperm azlığı sorununu ortandan kaldırmaya yardımcı kısırlığa doğal çözüm olan bir gıda takviyesidir.

Cym Plus'ın etkilerini ne kadar zamanda görürüz ?

Ürünü kullanan bir çok erkek, 10 gün çinde sonuçlarını görmektedir... Çoğu erkekse 30 günlük bir kullanımla ürünün etkilerini görmekteler.

Cym Plus kısırlaşma ameliyatı geçirmiş bir erkek için yararlı mıdır ?

Evet, Elbette Cym Plus kısır bir erkeğin dölleme kapasitesini attırmaya yardımcı olduğu gibi, bununla birlikte ilişki sonunda ortaya çıkan meni miktarını ve hacmini, kalitesini attırmaya yardımcı olur..

Farklı sorularımız ve danışma için bir müşteri temsilcisi veya destek numaranız var mı?

EVET! iletişim telefonlarımızdan arayabilir ve sorularınızı bize iletebilirsiniz. Hiç bir sorunuz komik yada aptalca değildir. Lütfen aklınıza takılan her türlü soruyu bizimle paylaşın.

Sipariş verdiğimde bana nasıl gelecek ?

Kargo firması ile siparişiniz gönderilecek. Kargo paketi üzerinde satın almış olduğunuz ürün ismi veya içeriği bulunmaz.Kargo veya kurye görevlisinin paket içerisinde ne olduğunu bilmesi imkansızdır.

Ürünleriniz isminize gönderildiğinden 3. şahıslar teslim alamaz.Siparişlerinizin adresinize teslim yapılmasını istemiyorsanız belirtmiş olduğunuz kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.

Ödeme Biçimleriniz Neler ?

Web Sitemizden Bir çok şekilde sipariş verebilirsiniz. Size Uygun bir alışveriş biçimimiz mutlaka mevcuttur.