Cym Plus Sperm Arttırıcı Yardımcı Formül Bitkisel İçeriği

Cym Plus, sperm kalitesini, sperm hareketliliği ve miktarını arttırmaya yardımcı formüldür. Cym Plus'ı kullanarak öz güveninizi arttırmaya yardımcı olabilirsiniz. Daha uzun süreli ve daha yoğun ilişki ve daha çok cinsel istek duymanıza yardımcı olabilir.

İçerik: Yulaf Ekstresi (Avena sativa L. (Sin.: Avena heteromalla Haller)) 450mg, Vitamin E (90 IU&41,4 mg a-TE), Horny Goat Weed (Epimedium sp.) Ektresi 150 mg, Vitamin C 150 mg, Vitamin B12 45 mcg, Magnezyum 75 mg, Yeşilçay Ekstresi (Camellia Sinensis) 75 mg, Dong Quai Ekstresi (Angelica sinensis (oliv.) diels) 75 mg, L-Karnitin 45 mg, Çinko 11,25 mg, Vitamin B6 9 mg, Selenyum 165 mcg, Folik Asit 300 mcg

Folik asit, Selenyum, Magnezyum stearat, silika, Jelatin kapsülü. Sperm oluşturmaya yardımcı olan en önemli maddeler şunlardır:  Magnezyum, Fosfor, B12 + C Vitaminleri, Çinko.   Bu önemli maddelerin bazılarından başka, Cym Plus formülü bitkisel içerikleri ve ekstra folik asit ile zenginleştirilmiştir.

Folik asit

Nijmegen'den bir araştırmacı, örneğin besinlerimizde çoğu zaman yetersiz olan folik asit ve çinko maddelerinin erkek spermin kalitesi üzerindeki etkisini araştırmıştır. Her iki maddenin etkisi kesin olarak belirlenmiştir.  Gıda takviyesi alan erkeklerin menisi içindeki sperm hücre sayısı % 74 oranında arttırmaya yardımcı olur.

Bitkisel içerikleri
Ginseng gibi Dong Quai da, yaşam enerjisini düzenleyen genel bir tonik olarak kabul edilmektedir. Dong Quai'da bulunan
bir antioksidan olan Ferulik asit de sperm hücrelerinin hareketliliğini arttırmaya yardımcı olur.

Avena Sativa, veya yulafta çok protein bulunur ve dayanıklılığı arttırmaya yardımcı olur.  Avena Sativa zengin bir demir, mangan ve çinko kaynağı olup, Cym Plus ve onu kullanan erkeğe ihtiyacı olan canlılığı vermesine yardımcı olur. Cym Plus bu bağlamda en komple formüllerden birisidir!

Kullanım - dozaj

Günde 3 kapsül, tercihen yemekten sonra ve meyve suyu ile beraber alınız.