Cym Plus Sperm Arttırıcı Yardımcı Formül Nedir ?

Sperm Sayısı ve Sperm Kalitesini Artırmak !

Sperm sayısı yetersiz olan, sperm kalitesinin azlığından şikayet edenler, Dünya'da büyük yankı uyandıran Cym Plus sperm kalitesini arttırmaya yardımcı formül Türkiye'de. Kullanan erkekte spermi canlandırmaya, sperm hareketliliğini artırmaya , sperm sayısı ve kalitesini maximum seviyelere çıkarabilmeye yardımcı olan bu bitkisel ürün çocuk sahibi olmak isteyipte olamayan çiftler için alternatif bir gıda takviyesidir.

Düzenli ( 1 Aylık Kür ) Kullanımda Sperm sayısını ve Sperm Kalitesini arttırmaya yardımcı olması sizin elinizde ! Cym Plus %100 bitkisel içeriği ile tamamen naturel bir üründür.

Nasıl Anne olabilirim ? Nasıl Baba olabilirim ? diyerek Anne/Baba olmak isteyenlere
Kısırlığa bitkisel yardım sağlayan, sperm sayısını artırmaya yardımcı formül Cym Plus artık Türkiye'de


Cym Plus

%100 doğal bitkilerden oluşan Cym Plus ;

Tamamen Bitkisel İçerikten Oluşmaktadır ,
Sperm Sayısını Artırmaya,
Sperm Kalitesini Artırmaya ,
Daha Güçlü Ereksiyon ve Sertleşme
İktidarsızlık Sorununa Bitkisel Çözüm
Döllenmeyi Artırmaya Faydalı bir üründür

Kısacası Cym Plus ; Çocuk sahibi olmanıza ve zevkli bir cinsel yaşam sürmenize yardımcı Olur,

Yan Etkileri ve Risk Grupları ;

Cymplus Kapsülü 05.11.2019 tarih ve 006588 nolu izin ile üretilmiştir. İŞLETME KAYIT NO TR-34K062203.

  • Tıbbi gözetim altında bulunanlar kullanmadan önce sağlık uzmanına danışmalıdırlar.
  • Hamile ya da emziren kadınlar tarafından kullanılmamalıdır.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.
  • Serin ve kuru ortamda saklayınız.
  • Önerilen dozajı aşmayınız.
  • 0216 449 95 08 nolu tüketici hattından dilediğiniz zaman destek alabilrsiniz.
Tamamen bitkisel ürün olan CYM PLUS uzun araştırmalar sonucu erkekteki sperm sayısını ve sperm kalitesini arttırmaya yardımcı olduğu belirtilmiştir.

Cym Plus Cym Plus nasıl çocuk sahibi olabilirim, nasıl bebek sahibi olabilirim düşüncesiyle çocuk sahibi olmak isteyip kısırlık sorunu olan erkekler için üretilmiş ve kısırlık tedavisinde ciddi yer edinmiş bir sperm arttırmaya yardımcı olan gıda takviyesidir.

Spermiogram ( meni testi, semen analizi, sperm testi ) sonucu sperm sayısı az ve düşük sperm kalitesi olan erkekler dünyanın heryerinde olduğu gibi ülkemizdede çocuk sahibi olmak ve kısırlık tedavisi için yüksek meblağlar ödedikleri halde bir çoğu çözüme ulaşamıyor. Bir çok erkek ise bu sorunu hiç gündeme getirmediği gibi bu kısırlık sorununu ya karşısındakine yüklüyor yada kısırlık tedavisi yüksek rakkamlarda olduğu için ve kısırlığa doğal çözüm bulamadıklarından babalık duygularından doğan "baba olmak istiyorum" düşüncelerini içlerine atıp çaresiz kalıyorlar.


Kısırlık sorunu olan erkeklere bitkisel bir alternatif olan Cym Plus ; Sperm Sayısını , Sperm Kalitesini, ve Sperm Canlılığını artırmaya yardımcı olarak çocuğu olmayan çiftlere bitkisel bir alternatif sunmaktadır.